Derman Mali Müşavirlik (e-Derman), 2001 yılında Ankara‘da kurulmuş olup, yerli ve yabancı mükelleflerin muhasebesel planlama yönetimlerinde etkin ve değer yaratan “Mali Danışmanlık, Mali Planlama, Nakit Akışının Planlanması hizmetlerini kalifiye ve tecrübeli çalışanları ile birlikte en üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamayı hedeflemekte, her ülkeden, her türlü sektörde, her çeşit firma için güvenilir ve titiz bir muhasebe hizmeti sunmayı garanti eder. Ayrıca günümüz şartlarında yoğun olarak ithalat ve ihracata yönelen firmalarımızın her türlü muhasebesel kayıtlarını tecrübe, bilgi ve birikimimizle etkin bir şekilde yürütmekteyiz.

Yüksek hizmet kalitemiz ve azami müşteri memnuniyeti için çalışmamızın, bizi diğer SMMM bürolarından farklı kılan unsurlar olduklarına inanıyor, bu sayede her geçen gün portföyümüze daha üst düzey müşteriler ekleyebildiğimizi düşünüyoruz.

İşimize yaklaşımımızı belirleyen faktörlerin başında müşterimizin iş geçmişi, bulunduğu sektör ve çeşitli ihtiyaç ve hedefleri gelmektedir. Hedefimiz, müşterinin ticari faaliyetleri doğrultusunda eksiksiz, kolay anlaşılabilir ve finansal analize uygun bilgiler hazırlayarak bunları müşterimize en kapsamlı biçimde sunmaktadır. Derman Mali Müşavirlik olarak, verdiğimiz her türlü danışmanlık, mali planlama, bütçe hazırlanması, muhasebe ve danışmanlık hizmetinin kalitesi ve kusursuzluğu konusunda tam güvence vermekte sakınca görmemekteyiz.

Misyonumuz

Müşterimizi olası risklerden koruyan etkin ve efektif hizmet anlayışı ile müşteri odaklı ve en uygun maliyet, en yüksek kalitede, ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik ve daha ileri bir hizmet anlayışı yaratmak.

Vizyonumuz

Ülkemizde değer üreten işletmeleri mevcut mali yasalar çerçevesinde denetleyerek onları risklerden koruyan ve iş alanlarındaki gelişimlerinin ve sürdürülebilir rekabet avantajlarının sağlanmasına katkı sağlayan hizmeti vererek, ülkemiz ekonomisine olumlu etki edebilmek, bunları yaparken de doğayı ve insanı ön planda tutmak.
  • Müşteri Memnuniyetini ön planda tutmak ve en üst düzeyde hizmet vermek.
  • Ekip ruhuna inanmak ve bunu sürekli kılmak, çalışanlarımıza değer vermek.
  • Kalitede evrensel düzeyi yakalamak.
  • Küreselleşen Dünya Ticaret’ inde hedefler belirlemek ve müşterilerimizin yurtdışı pazarlar ile rekabet edebile avantajını sürekli kılmak.
  • Çevre ve doğayı gözeterek hizmet üretimi yapmak.